Namioty sferyczne i kuliste

Posted on
Namioty sferyczne i kuliste

Niezwykła przestrzeń dla Twojej firmy

Namioty sferyczne to idealna alternatywa dla standardowych rozwiązań, takich jak hale imprezowe bądź sportowe. Producent konstrukcji proponuje nową jakość na rynku namiotów.

Tak samo jak te podstawowe, hale kuliste charakteryzuje szybki i łatwy montaż oraz demontaż, a ich konstrukcja jest równie wytrzymała na deszcz, śnieg oraz silny wiatr.

Niepowtarzalny i nowoczesny kształt pozwala na ich nieograniczone wykorzystanie. Spełniają one takie funkcje jak:

  • stoiska firmowe,
  • punkty cateringowe,
  • punkty handlowe,
  • punkty informacyjne,
  • powierzchnie imprezowe,
  • powierzchnie koncertowe,
  • pawilony.

Postaw na design namiotów kulistych

Namioty sferyczne przyciągają wzrok swoim unikatowym kształtem, dlatego idealnie nadają się jako przestrzeń wystawiennicza, konferencyjna bądź projekcyjna. W Europie bardzo modnym wykorzystaniem takich obiektów jest stawianie ich jako domek campingowy bądź szklarnia.

Dlatego jeżeli podobają Ci się niebanalne rozwiązania i masz możliwość postawienia okrągłego namiotu lub chcesz wzbogacić wygląd swojej firmy na różnych branżowych eventach, skorzystaj z oferty producenta. Możesz także zdecydować się na wynajem zamiast kupna konstrukcji i przetestować jej efekt wizualny w Twojej branży.

Nieograniczona sfera możliwości i dostępność

Warszawa, Poznań, Szczecin to tylko przykładowe miasta, których jest znacznie więcej, nie tylko w Polsce. Producent hal namiotowych prowadzi dystrybucję na cały świat, więc bez obaw możesz skorzystać z jego oferty, bez względu na to, w którym mieście lub kraju znajduje się Twoja firma. Pierwsze namioty kuliste pojawiły się w Stanach Zjednoczonych już w latach 70-tych. Teraz te designerskie obiekty trafiły również na polski rynek, gdzie zyskują coraz większą popularność.

Najlepsza cena,najlepsze wrażenie

Ceny namiotów sferycznych zależą od projektów. Sam wybierasz rozmiar przestrzeni oraz dobierasz dodatkowe funkcje, na podstawie czego producent wycenia obiekt.

Twój namiot, Twoja decyzja

Tworząc swój namiot możesz go dowolnie konfigurować. Masz możliwość wyboru wysokości sufitu, liczby wejść, a nawet liczby miejsc stojących. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

Efekt równy jakości

Producent słynie z dokładności oraz precyzji, dlatego możesz mieć pewność, że stworzona dla Ciebie hala sferyczna będzie wykonana niezwykle precyzyjnie oraz z najwyższej jakości materiałów. Dokładne odmierzanie oraz znakowanie sprawia, że obiekty są niezwykle bezpieczne, co jest ważne przy tak skomplikowanych konstrukcjach.