Hale magazynowe dla sklepów internetowych

Posted on
Hale magazynowe dla sklepów internetowych

Branża sprzedaży internetowej rozwija się niezwykle szybko. Z roku na rok udział tego kanału sprzedaży jest coraz większy i nic nie wskazuje na to, aby trend miał się zmienić.

Rośnie liczba firm, która chcąc zaoszczędzić na utrzymywaniu drogich powierzchni sprzedażowych, przenosi sprzedaż do Internetu, gdzie może oferować niższe ceny. W związku z tym rośnie zapotrzebowanie na hale magazynowe dla sklepów internetowych, gdzie przechowywany jest towar.

Brak powierzchni magazynowej

Właściciele sklepów online poszukujący dodatkowych przestrzeni magazynowych są zmuszeni rozbudowywać aktualne magazyny lub zdecydować się na wynajem powierzchni.

Pierwsze z tych rozwiązań nie należy do najtańszych i nie zawsze jest możliwe z wielu przyczyn, z kolei drugie rozwiązanie – czyli wynajem – również jest kosztowne ze względu na wysoki koszt czynszu. Ponadto, co niemniej istotne, wynajmowanie lokalu może nastręczać wiele problemów w przypadku nagłego wypowiedzenia umowy lub wzrostu opłat. W tej sytuacji pojawia się pytanie: gdzie przechowywać towar?

Hala namiotowa dla e-sklepu

Postawienie hali magazynowej dla sklepu internetowego cieszy się coraz większą popularnością zarówno wśród potentatów branży e-commerce, jak i wśród przedsiębiorców działających na znacznie mniejszą skalę. Postawienie własnego namiotu magazynowego jest nie tylko szybkie i stosunkowo niedrogie, ale też wygodne i dające poczucie autonomii, co nie jest takie oczywiste w przypadku wynajmu.

Hale namiotowe

Nasza firma – wiodący na rynku producent hal namiotowych – w odpowiedzi na zapotrzebowania rynku i oczekiwania przedsiębiorców zajmuje się budową przestrzeni magazynowych. Główne zalety takiego rozwiązania to:

  • wykorzystanie wysokiej jakości materiałów PCV,
  • budowa hal namiotowych z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • mobilność – hala może powstać sezonowo lub zmienić lokalizację,
  • możliwość łatwej i szybkiej rozbudowy w przypadku chęci powiększenia ilości
  • przechowywanego towaru i zwiększenia asortymentu w e-sklepie,
  • bezpieczeństwo towaru – hale namiotowe są odpowiednio przystosowane do warunków atmosferycznych oraz przechowywania różnego rodzaju towarów; istnieje możliwość wykorzystania w nich klimatyzacji lub ogrzewania.

Myślisz o rozwoju swojego e-biznesu?

Jeśli tak – postaw na hale magazynowe. Jeśli masz wątpliwości, sprawdź szeroki wachlarz rozwiązań, jaki jest oferowany w tym przypadku. Sprawdź konfigurator hal 3D, który umożliwia zwizualizowanie obiektu. Skorzystaj też z porad ekspertów, którzy korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia dopasują odpowiednie rozwiązanie.